درباره راکی

دوچرخه راکی انتخابی برای ساخت لحظه های شاد

برند راکی در سال ١٣٧٢ در گروه شکاری متولد و به بازار مصرف عرضه شد. دوچرخه های راکی توانستند کیفیت فوق العاده ای را در رده دوچرخه های مقرون به صرفه ارائه دهند. کیفیت بالا دوچرخه های راکی این برند را به سرعت به یکی از برندهای پرفروش در این رده محصولات قرار داد. امروز برند راکی با تداوم در کیفیت و نوآوری در محصولات در جهت رضایت مشتریان به برندی مورد اعتماد و محبوب مبدل شده است.

بدنه دوچرخه راکی

بدنه‌ی دوچرخه‌های گروه شکاری بنا به نوع و سبک دوچرخه از موادی مانند آلومینیوم ۶۰۶۱، فولاد و همچنین منیزیوم تولید می‌شود و بدنه‌ی دوچرخه‌های راکی که در سایزهای بزرگ ارائه می‌شود نیز اغلب ازمحبوب‌ترین آلیاژ، آلومینیوم ۶۰۶۱، ساخته می‌شود. این آلیاژ با داشتن وزن بسیار کم از مقاومت و شکل‌پذیری عالی برخوردار است؛ از این روی ایدئال‌ترین آلیاژ برای تولید دوچرخه‌های باکیفیت است. این امر باعث می‌شود که بدنه‌های تولیدشده از این آلیاژ از کیفیت بالا و زیبایی چشم‌نوازی برخوردار باشند.

لوازم مورد‌استفاده در دوچرخه‌های راکی

لوازم به‌کاررفته نظیر ست‌های دنده در دوچرخه‌های راکی از شناخته‌شده‌ترین کمپانی جهان یعنی شیمانو ژاپن تأمین می‌شوند. لوازم شیمانو ژاپن در ست‌های دنده و ترمز در دنیا پیشروست و در کنار کیفیت بالا از طول عمر بالایی هم برخوردار است؛ به این جهت ایدئال‌ترین ست‌هایی است که می‌توان از کیفیت آن‌ها اطمینان کامل داشت.

دوچرخه های راکی کیفیت فوق العاده ای را در رده دوچرخه های اقتصادی ارائه می کنند. کیفیت بالا دوچرخه های راکی این برند را به سرعت به یکی از برندهای پرفروش در این رده محصولات قرار داده است. امروز برند راکی با تداوم در کیفیت و نوآوری در محصولات در جهت رضایت مشتریان به برندی مورد اعتماد و محبوب مبدل شده است.

با راکی در قله ها حکمرانی کنید

اطلاعات تماس: